Gdzie szukać elementów zamiennych do starych amerykańskich samochodów?

Posted on 19/12/2019 7:32am

Myśląc ekonomicznie, sprowadzenie pojazdu ze Stanów Zjednoczonych może wydawać się korzystne.


Korzystne wydaje się to głównie dla ludzi, którzy mają kogoś w USA i wykorzystując akurat spadek wartości dolara, przywieźli takie auto w zupełnie niezłym stanie.
interes


Co jednak, jeśli przywieźliśmy do Polski najbardziej amerykańskie auto, jakiego na na dobitkę już dzisiaj nikt nie produkuje? Niejeden mógłby powiedzieć, że sami jesteśmy sobie winni. Lecz rozsądek rozumowania człowieka zakochanego w aucie nie jest rzeczowy.


Sprowadziliśmy na przykład auto myjnia - (myjnia samochodowa bydgoszcz) marki Plymouth, jego historia sięga początku ubiegłego wieku. Plymouth części plymouth swój szczyt powodzenia osiągnął w Stanach Zjednoczonych w latach 60. ubiegłego wieku. Mimo nieco większej ceny, Plymouthy proponowały podwyższony standard, zawierający m.in. hamulce regeneracja zacisków hamulcowych cena hydrauliczne, bardzo rzadko wówczas używane w podobnym segmencie samochodów. Dzięki dobrej cenie, auta marki Plymouth długo były w czołówce świetnie sprzedających się marek w Stanach Zjednoczonych. Następnie markę wykupił Chrysler, a w roku 2001 podjęto decyzję o sfinalizowaniu konstrukcji samochodów pod tą nazwą, mimo sprzeciwu jego entuzjastów.


egzamin na otrzymanie certyfikatu
Author: The Forests Dialogue
Source: http://www.flickr.com


guma
Author: IN-VI
Source: Ghelamco Residential


Pojawił się więc problem dla posiadaczy auta marki plymouth części zamienne zaczęły okazywać się coraz trudniej dostępne w sklepach także w USA. W Polsce nadal dość łatwo jest odszukać sklep oferujący wyposażenie do pojazdów z USA.
Nade wszystko w sieci internetowej wpisując w wyszukiwarce zdanie: plymouth części wyszukamy co najmniej kilka sklepów oferujących klientom części do takich wozów. Należy mieć jednak przekonanie, że części są z pewnego źródła i są oryginalne.

Tags: części, firm, samochodów, pewność