Idealny produkt dla właścicieli zwierząt oraz dla osób posiadających alergię

Posted on 22/02/2018 8:58am

Jeżeli posiadasz swojego psiaka albo kotka i uskarżasz się na to, że każdy dzień kończysz na usuwaniu sierści zostawionej przez Twojego czworonoga, najprawdopodobniej znaczy to, że potrzebujesz pewnej pomocy.


Jeśli nie chcesz wyzbywać się swego pieska, to Twój humor poprawi się, gdy dowiesz się, jak prosto można tego typu sierść usuwać przy pomocy pewnego przyrządu.
Swoją zasadą działania przypomina nieco odkurzacz, przy czym jest od niego nieco lepsza. Profesjonalna elektroszczotka posiada wirujący wałek, który wykonany został do mycia zarówno dywanów, które mają dość długie włosy, jak i znakomicie może poradzić sobie z wykładzinami o niskich sztucznych runach. Co ważne, bardziej innowacyjne wersje takich sprzętów posiadają specjalistyczny system, który zapobiega zawijaniu się włosów w koło wałka. Profesjonalne urządzenie ma również kilkustopniową regulację pozycji usytuowania wałka. Może on się obracać z prędkością od kilkuset do aż 3000 obrotów na minutę. Czasami na dywanie znajdują się różne małe rzeczy, które hipotetycznie mogłyby nawet uszkodzić lub zatrzeć silnik.


naczepa
Author: Thomas Geersing
Source: http://www.flickr.com


Bardziej nowoczesne wersje takich urządzeń mają blokadę w postaci sygnalizacji zastopowania pracy i potrzeby wyczyszczenia wałka. Jeśli w czasie czyszczenia na drodze elektroszczotki będzie leżał pewien mały przedmiot w postaci np. pierścionka czy też kolczyka, zostanie on przeniesiony do specjalnego pojemnika dedykowanego na tego typu właśnie drobne przedmioty.


Taki towar jest napędzany przy pomocy niewielkiego silniczka o mocy 175W. Jest to znakomity towar zwłaszcza dla osób posiadających alergię, gdyż istnieje możliwość prania wykładzin na sucho.

Tags: urządzenie, Silnik, moc, Urządzenia, pomoc