Jak można uniknąć możliwej niezręcznej sytuacji podczas wymieniania się wizytówkami?

Posted on 03/01/2023 7:20am

Nie da się zaprzeczyć, że jedną z najpopularniejszych postaci reklamy są wizytówki. Trudno sobie wyobrazić sytuację, gdy ktoś prosi nas o dane teleadresowe naszej firmy i w odpowiedzi wyciągamy po kartkę papieru, na której zapisujemy odpowiednie informacje.


Mogłaby być to znaczna strata na wizerunku.
ocena
Author: superscheeli
Source: http://www.flickr.com


Na szczęście zamówienie wizytówek jest bardzo tanim rozwiązaniem, jednak tutaj warto byłoby zwrócić uwagę na to, że nie należy wykorzystywać bezpłatnych szablonów, gdyż jest duże niebezpieczeństwo, że wymienimy się z naszym znajomym takimi samymi wzorami. Można by tego uniknąć składając zamówienie na indywidualny projekt. A prawda jest taka, że wizytówki klasyczne są bardzo przystępne cenowo. Są poza tym eleganckie oraz z pewnością nie przyniosą nam upokorzenia. Mogą być one wykonane na papierze kredowym w gramaturze w zakresie 300-350g. Papier kredowy w gramaturze 350g to z dwóch stron bielony karton. Jest w większym stopniu gładki, lecz w mniejszym stopniu sztywny niż ten o gramaturze 300g. Rozmiar to najczęściej 90x50mm, ponieważ wtedy doskonale mieszczą się w każdym eleganckim wizytowniku.


pieniądze
Author: nikcname
Source: http://www.flickr.com


Do nabycia są oczywiście inne rozmiary, np. 85x55 czy 90x45mm albo o zupełnie odmiennych wymiarach niż prostokąt. Odmienne wymiary wybiera się z tego powodu, aby w jakiś sposób wyróżnić swoją promocję spomiędzy podobnych kartoników. Jednak to nie wyłączny dostępny sposób na odróżnienie wizytówki.

To prawda, że informacje pod tym linkiem są wyjątkowe, więc jeżeli masz chęć uzyskać większą ilość danych na opisywany temat, to przejdź do tekstu (http://www.pap.pl/mediaroom/922473,pierwszy-klient-zakonczyl-program-ulga-od-dlugu.html) - link jest tutaj.

Nawet te klasyczne mogłyby być zaDrukowane dwustronnie. Poza tym wizytówki mogą mieć różny kolor nadruku, np. 4+0 albo 4+4 CMYK.
Wizytówki klasyczne są pokryte lakierem dyspersyjnym, co stanowi warstwę ochronną przed starciem. Aby zlecić takie wizytówki, wystarczy tylko skontaktować się z profesjonalną agencją reklamową oraz ustalić szczegóły zamówienia.

Tags: firmy, bezpieczeństwo, Druk, darmowy