Jak wybrać wózek widłowy do naszych wymagań

Posted on 17/01/2019 7:34am

Jezdniowe wózki podnośnikowe mienione popularnie od na ogół stosowanego rodzaju osprzętu wózkami widłowymi są to przypuszczalnie zazwyczaj stosowane maszyny przemysłowe.
żółte auto
Author: NRMA Motoring and Services
Source: http://www.flickr.com


Służą do transportowania artykułów, bagaży, elementów a także materiałów na obszarze każdej wytwórni jak też magazynu, niezależnie od branży jak też ich rozmiarów.

Prezentowany artykuł Ci się podoba? To odwiedź odnośnik (https://ciche-auto.pl/), a odnajdziesz więcej zbliżonych tematycznie danych, które również będą interesujące.

Użytkowane są przede wszystkim w transporcie wewnętrznym na niewielkie dystanse, a zatem w pomieszczeniach znajdujących się w halach produkcyjnych, hurtowniach, a także sklepach o dużej powierzchni. Bywają także (szczegóły w podanym źródle) używane do przemieszczania ładunków pomiędzy obiektami, przechowywania oraz umieszczania materiału na dużych półkach. Wszystko zależy od parametrów technicznych konkretnego modelu widlaka, a zatem m.in. optymalnego udźwigu, rodzaju dodatkowego osprzętu, części Jungheinrich i rodzaju napędu. Osiągalne teraz na rynku wózki widłowe to przyrządy nowoczesne, funkcjonalne jak też bezpieczne.


Są projektowane a także produkowane przez wiele znanych a także docenianych marek specjalizujących się w zapewnianiu sprzętu do zastosowań przemysłowych, a także oferujących części Hyster.
Paleta osiągalnych modeli jest tak zróżnicowana, iż zastanawiając się nad zakupem widlaka dla swojej firmy powinniśmy wziąć pod uwagę dużo kwestii, zaczynając od opłaty (na ogół widlaki używane są znacznie tańsze od fabrycznie nowych, a dzięki należytej konserwacji i eksploatacji mogą posłużyć jeszcze mnóstwo lat), przez obszar planowanych przeznaczeń, zaś skończywszy na rozmiarze a także ciężarze ładunków. Napęd dla widlaka zapewnia silnik: spalinowy, elektryczny, na gaz albo olej.

Tags: części, napęd, pojazd