które wyselekcjonować dywaniki do własnego czterokołowca

Posted on 19/11/2018 9:57am

Każdy posiadacz samochodu w jakimś momencie staje przed wyborem, które wyselekcjonować dywaniki do własnego czterokołowca. Każde z nich posiadają własne zalety, a dobór jest zależny od osobistych upodobań.

Przy zakupie chodników, pierwsze czym winniśmy się inspirować to pogoda i pora roku.

Pogoda na zewnątrz jest jednym z podstawowych determinantów wyboru dobrego chodnika.


akt - samochód
Author: Agnieszka Mieszczak
Source: http://www.flickr.com
Wielu właścicieli pojazdów jest przekonanych, że dywaniki gumowe Seat są łatwiejsze w utrzymaniu czystości, oraz w większym stopniu zabezpieczą fabryczną tapicerkę naszego pojazdu przed zabrudzeniem - . Takie dywaniki mają 2-3 centymetrowy skraj, który przeciwdziała wydostawaniu wody i zabrudzeń poza chodnik. Ma to naturalnie sens w chwili, gdy nasze obuwie przenosi ogromne ilości błota, bowiem takowe jest łatwiej usunąć z chodniczka z gumy, aniżeli z welurowego.

Odmiennie sprawa wygląda w wypadku chodników z weluru. Są one ładniejsze od tych z gumy, ale w przypadku zimy, mniej pożyteczne. Włoskowata konstrukcja powoduje, że woda roznosi się na pełnej przestrzeni, dzięki czemu dywaniki welurowe BMW opony do bmw z8 wiele prędzej schną. dywaniki (zobaczysz) takiego typu posiadają też inną wartość, możemy wybrać taki odcień, jaki będzie pasował do pozostałych części auta. Zwykle występują w odcieniu czarnym, szarym i popielatym. Poza tym są pożyteczne przez cały rok i są niezwykle schludne. Włoskowata budowa powoduje, że woda roznosi się na włosiu czyniąc, że na większej nawierzchni zostaje poddana działaniu nawiewu i o wiele szybciej nasz chodniczek jest suchy.

Dywaniki welurowe Audi mają rozmaitą paletę odcieni wykładziny, obszycia i nadruków, w czasie, gdy gumowe przekazywane są głównie w kolorze czarnym, rzadziej popielatym i beżowym.

W porze letniej zdecydowana większość kierowców wybiera dywaniki welurowe.

W ocenie użytkowników prym wiedzie ich reprezentacyjność, integracja z oryginalną tapicerką auta, oraz możliwość subiektywnego wyboru kolorystycznego, powodując że łatwiej o ich wybór i satysfakcja eksploatatora.

Wybór właściwej możliwości jest zależny od priorytetów właściciela pojazdu i walorów użytkowych konkretnych dywaników.

Tags: pogoda, Seat, transportu