Samochody i nie tylko

Posted on 01/12/2017 1:11pm

Najkrócej jak się da w tej dziedzinie okazuje się całkowitym ignorantem. Gdy słyszę wyraz motoryzacja nie przychodzi mi do głowy nic poza słowem auto i motor. Wszyscy, którzy wiedzą cokolwiek w tym temacie właśnie, parsknął śmiechem i stwierdził, że każdy, ale to każdy człowiek powinien wiedzieć trochę więcej. Jednak ja należę do osób, które posiadają rower, który raczej rzadko jest używany. Wkurzają mnie za to często autobusy, które potrafią zatrzymać się w dowolnym miejscu, bez względu na to, czy pada, czy jest porywisty wiatr, czy mróz.
samochody zaparkowane na poboczu
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Dlatego motoryzacja kojarzona jest przez mnie z niesprawnymi tramwajami i autobusami. Można by rzec, że jestem zwykła przedstawicielką płci pięknej, o blond włosach, o której dowcipy są wypowiadane przez wielu mechaników. Cóż, jeżeli chodzi o motoryzacje, to owszem znam kobiety, które jeżdżą wielkimi samochodami i które znają się na samochodach lepiej niż niejeden facet. Ale - wiadomo, że są to panie-wyjątki , które potwierdzają regułę, która jest następująca, że to panowie znają się na sprawach motoryzacyjnych. Mężczyźni od razu powiedzą co znaczą autoboksy albo bagażniki bazowe - zatem http://www.ceneo.pl//Bagazniki_bazowe.
samochód marki Audi
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Auto, motory, naprawa, asortyment do…

Jeżeli jakaś firma miałaby chęć sprzedać swoje samochody, to ma zamiar otworzyć salon i pokazuje się na targach samochodowych. Na targach obserwujemy śliczne hostessy, które są obok samochodu, podobnie jest w salonach, początkowo zazwyczaj rozmawiamy z piękną panią, a kiedy przechodzi się do szczegółów przychodzi mężczyzna, który przedstawia wszystkie parametry techniczne. I nie oznacza to wcale, że kobieta nie byłaby w stanie się tego wszystkiego nauczyć, o nie! Po prostu nasza kultura pokazuje, że wiarygodniejszy jest mężczyzna mówiący o samochodach, niż kobieta w obcasach.Od zawsze wiadomo, że motoryzacja to działka facetów. Wiadomo, że są panie, które interesują się autami, ale zaskakują one tak samo jak panowie, którzy robią zabiegi w salonie kosmetycznym. Dlatego w myśl zostawianiu „boskiemu, co boskie”, zostawmy mężczyznom, co męskie, a kobietom, co kobiece. Niech motoryzacyjne sprawy nadal będą tym, co dla mężczyzn pozostaje chlebem powszednim bez względu na to, czy facet ma auto wprost z autoryzowanego serwisu, czy jeździ dziesięcioletnią bryką (pomocne: www.ceneo.pl/Benzyna_i_Diesel).

Tags: auta, akcesoria, mechanika