Nasza planeta to globalna wioska, dlatego dziś nawet samochody kupujemy już często w sieci - nawet te używane czy powypadkowe

Posted on 01/08/2018 1:50pm

Nie każdego w Polsce stać na nowiutkie i kosztowne auto prosto z taśmy produkcyjnej. Z tego powodu duża grupa decyduje się na zakup aut używanych czy powypadkowych.


Nieważne czy potrzebujemy taki samochód na swój użytek czy posiadamy warsztat i skupujemy wiele wozów, by je następnie sprzedać - ważne, że mamy szansę to zrobić w kilka chwil online.


Kolorowa grafika
Author: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Source: http://www.flickr.com


przedsiębiorca
Author: Baumit Sp. z o.o.
Source: Baumit Sp. z o.o.


VW
Author: Agencja inplusPR
Source: Agencja inplusPR


Powinniśmy znaleźć internetowe licytacje aut powypadkowych oraz zarejestrować się na witrynie organizatora. Zwykle aukcje obejmują samochody z całego kontynentu. Jednakże, witryny są napisane w kilkunastu językach, by chętni byli w stanie używać swój język. Każdy tak woli i są tego świadomi o tym inicjatorzy aukcji. Na tego typu witrynach codziennie pojawia się mnóstwo nowych aut, zatem często możemy znaleźć coś godnego uwagi. Zazwyczaj pomaga nam w tym system dodatkowej wyszukiwarki. Dzięki temu mamy możliwość znaleźć samochody z uszkodzeniem przykładowo technicznym lub karoseryjnym. Zależnie od tego, w czym bywamy lepsi i jakie naprawy leżą w zasięgu naszych umiejętności. Pamiętajmy, że z reguły witryny, które prowadzą licytacje online nie wymagają na początku żadnych wpłat. Zatem nie wyrzucimy w błoto naszych pieniędzy, jeżeli nie uda nam się kupić samochodu. To bardzo uczciwe podejście ze strony organizatorów. Poza tym, w większości przypadków rejestracja również jest za free.
Zatem do momentu nabycia auta nie powinniśmy ponosić żadnych lub zbyt dużych kosztów. To sprawia, że coraz więcej ludzi decyduje się na udział z aukcjach.

Tags: samochód, warsztat, aut, samochod