Nie lubisz zimy i bardzo trudnych warunków na drodze

Posted on 17/01/2018 12:26pm

Ostatnie kilka lat niezwykle wyraźnie udowodniło, że opony zimowe nie dają sobie rady z intensywnymi opadami śniegu lub też oblodzeniem drogi. Ponadto rzeczywistość jasno pokazuje, że jest możliwe przypuszczać, iż takie nieprzewidziane warunki atmosferyczne mogą się zdarzać faktycznie często.
wnętrze
Author: JOHN LLOYD
Source: http://www.flickr.com


autosocks
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


W takiej sytuacji kierowcom nie zostaje nic innego, jak przygotować się na takie momenty. Dawniej najpopularniejsze okazywały się łańcuchy zakładane na koła, w obecnym czasie niebywale popularne okazują się tzw.autosocks, czyli zwyczajnie w dosłownym tłumaczeniu - skarpety śnieżne. Tak naprawdę ujmując fachowo są to bardzo wysokiej jakości tekstylne nakładki na koła stworzone przez fachowców. To właśnie autosocks bardzo dobrze radzą sobie zarówno na śniegu jak również na oblodzonej drodze. Bardzo dobrze wypełniają rolę swoich poprzedników, bo gwarantują doskonałą przyczepność w czasie jazdy i w trakcie hamowania. Wyposażając w nie swoje auto rzeczywiście nie musisz bać się złych warunków na drodze, gdyż dla Ciebie żadna droga nie będzie nieprzejezdna. Powinno się ponadto nadmienić, iż ogromną ich zaletą bywa łatwość montażu i to, że komfort jazdy z nimi wcale się nie zmniejsza. No i oczywiście ich cena też okazuje się niesłychanie korzystna.
Nie bój się zatem zimy i sięgnij zdecydowanie po najnowocześniejsze sposoby, a sam prędko spostrzeżesz, iż nie straszne bywają Ci trudne warunki drogowe. Wcale nie powinieneś obawiać się zimy, a z takimi nakładkami niewątpliwie i tę porę roku zaczniesz lubisz.

Tags: drogi, cena, rozwiązania, jazdy, aut