Nietuzinkowe sposoby zabezpieczenia lakieru i poprawy designu samochodu

Posted on 06/11/2019 9:10am

Osłona pojazdu, która nadaje oryginalny design? To absurd? Okazuje się, że nie!
Możesz mieć samochód ozdobiony jak sportowe GT na wyścigach, milioner lub stworzyć mu robiący wrażenie wygląd, a wszystko to dzięki pomysłowemu osłonieniu karoserii własnego auta.

Jak tego dokonać?
audi a3
Author: amateur photography by michel
Source: http://www.flickr.com
Nadzwyczajnie prosto, szybko i nie drogo. Złotym środkiem jest folia do oklejania samochodu (zobacz: GJK STYLING).Specjalna folia jest wykonana z bardzo wytrzymałych tworzyw w wielu rodzajach kolorystycznych i opcjach typu metalik, połysk czy nawet ostatnimi czasy bardzo wyszukane Car bo. Decydując się na taki krok nie tylko oszczędzasz pieniądze w związku z wydaniem nawet na całkowite polakierowanie samochodu ale i zyskasz na zabezpieczeniu zewnętrznego wyglądu. Folia do oklejania auta robi się co raz bardziej modna w Polsce. Sprawdź: folia do oklejania auta.

Czy zaciekawiła Cię autorska strona www? Bardzo mi miło. Świetnie będzie, jeżeli znajdziesz jeszcze minutę, by zostawić swą opinię.

Decydują się na nią nie tylko przedsiębiorstwa jak i zawodowi kierowcy, lecz także przeciętni użytkownicy. Wariantów oklejenia pojazdu tą metodą znajduje się tak dużo, jak wielka jest kreatywność poszczególnego właściciela pojazdu. Folia do oklejania samochodu nie potrzebuje trudnej konserwacji.

Czy nie sądzisz, że dane na omawiany wątek możesz znaleźć też na innym portalu? Oczywiście, że tak - kliknij tutaj, a przeczytasz tam sensowny serwis (https://calus-p.pl/66-stojaki-rowerowe-modulowe-na-2345-rowerow/56-maly-dziecinny.html).

Czyszczenie auta następuje zupełnie identycznie jak samego lakieru. Jednak nie pożądane jest korzystanie z myjni automatycznych.
samochód
Author: iStock
Source: iStock
Oczywiście kolejną z głównych zalet takiego sposobu ozdoby izabezpieczenia nadwozia jest pewność, iż po odsłonięciu folii oryginalny lakier jest taki sam jak przed naklejeniem. To doskonała metoda na wzmocnienie powłoki swojego lakieru przed destrukcyjnymi czynnikami pogodowymi, szczególnie lakieru zaraz za kołami auta, który jest najbardziej narażony na destrukcje spowodowane otarciami drobinek piasku i soli i wypłukiwaniem lakieru wodą spod opon.Do ochrony wspomnianych partii samochodu bardzo dobrze nadają się też chlapacze uniwersalne. Dlaczego akurat uniwersalne? Bo pasują do właściwie każdego auta i są tańsze niż oryginały od producenta. Nie wierzysz? Zapraszam: . Chlapacze dostępne także są w wielu stylach i gamach kolorystycznych, możesz zakupić je pod barwę i formę auta. Zamontowanie i zdemontowanie takich elementów jest nadzwyczaj banalny i błyskawiczny. Ale trzeba zachować ostrożność przy przykręcaniu żeby nie zniszczyć konserwacji podwozia auta.
Jeśli więc wybralibyście najlepszą, gustowną i skuteczną ochronę swojego samochodu folia do oklejania auta i chlapacze uniwersalne doskonale się do tego nadają.

Tags: design, czyszczenie, lakierowanie