Pokrowiec na fotel do auta zapobiega jego niszczeniu!

Posted on 21/11/2017 3:38pm

Jakie akcesoria samochodowe warto posiadać?

Jeżeli jesteśmy właścicielami wozu, to bez wątpienia mamy pojęcie o wielu dodatkach, które są nam proponowane przez sklepy z częściami samochodowymi. Niektóre powinny naprawić estetykę naszego pojazdu, inne powinny posłużyć jego ochronie, a jeszcze inne mają sprawić, żeby nam podróżowało się przyjemniej. Patrząc na tą szeroką ofertę, trzeba się zastanowić, które z tych propozycji mogą nam się przydać oraz w co należy inwestować.


tapicerka fotela
Author: renatomitra
Source: http://www.flickr.com
Pokrowiec na siedzenie to dobre rozwiązanie

Przy wysiadaniu oraz wsiadaniu, ocieramy się o fotel, co przy dłuższym użytkowaniu z konkretnego pojazdu, ma szansę doprowadzić do jego przetarcia się i pokazywania się gąbki spod tapicerki. Dlatego trzeba się namyślić, czy nie kupić pokrowiec na fotel samochodowy, który będzie ochraniał go przed takim przecieraniem się, a w dodatku jeszcze będziemy posiadali pewność, że fotel nie będzie się aż tak bardzo brudził, zwłaszcza że jego czyszczenie nie będzie należeć do łatwych oraz nie można tego wykonać, bez użycia specjalistycznych urządzeń. Natomiast pokrowiec na siedzenie możemy ściągnąć w każdym momencie, wyprać go w pralce, a potem znowu nałożyć. Co więcej istnieją one w różnorakich kolorach i tworzywach, zatem będziemy mogli wszystko dobrać do wyglądu naszego samochodu - jak wybrac pokrowiec na fotel samochodowy.

Czy posiadamy chlapacze samochodowe?

Jeszcze zupełnie niedawno większość pojazdów miała przy kołach dobre osłony, które powinny zapobiegać wydostawaniu się wody oraz kamieni spod kół w czasie jazdy. Obecnie projektanci wozów je wyrzucili, nie mniej warto się zastanowić nad ich zastosowaniem, zwłaszcza że możemy je zamontować sami. Chlapacze samochodowe będą chroniły nasze nadwozie przez nadmiernym pobrudzeniem, a również działaniem piasku oraz kamieni, jeśli będziemy je posiadali zamontowane z tyłu, to nie będzie nam się brudził tył samochodu, a wychodzące spod naszych kół kamienie, nie będą obijały się o maskę pojazdu jadącego za nami.


błotniki
Author: grassrootsgroundswell
Source: http://www.flickr.com
Trzeba inwestować w te rzeczy

Kiedy przeczytamy troszkę o zaletach korzystania z tych przedmiotów, to prędko dojdziemy do zdania, że należy w nie zainwestować. Szczególnie że w znaczniej mierze, będą posiadały one spory wpływ na ochronę naszego wozu przed zabrudzeniami - Sprawdź informacje na stronie
http://www.gjkstyling.pl/.

Tags: tapicerka, nadwozie, sklep, ochrona