Sposoby reklamy a folie samochodowe

Posted on

Folie samochodowe
Source: sklep.lambda.pl
Czym jest hydrografika? Jest to jedna z bardziej nowatorskich technik nakładania druku. Co powinniśmy wiedzieć o hydrografice? Jednym ze szczególnie ważnych etapów, którego nie można zlekceważyć, jest: odtłuszczenie powierzchni i jej pozbycie się z niej połysku. Co więcej, należy zagruntować, a po naniesieniu deseni nanieść bezbarwny roztwór farby, który ugruntuje naniesiony nadruk wodny i zabezpieczy go przed zużyciem. nadruk wodny, wykonany w technologii hydrografiki, można wykorzystać np. w dziedzinie przemysłowej, motoryzacyjnej oraz promocyjnej. Technologia hydrografiki umożliwia naniesienie druku na tworzywo syntetyczne, powierzchnie metalowe, powierzchnie szklane lub powierzchnie drewniane. Dzięki tejże technologii można przenieść wzór tak na powierzchnie płaskie jak także fragmenty o nietypowych układach.

Przeniesiony na powierzchnię rysunek wodny zostaje pokryty lakierem, dzięki czemu warstwa jest niebywale trwała na zmienne warunki pogodowe a także zarysowania. Technologia hydrografiki ma niezmiernie szerokie wykorzystanie w dekorowaniu części motoryzacyjnych. Znakomicie sprawdza się też na przedmiotach powszedniego użytkowania, zaczynając od smartfonów, przez tablety, aż po upiększanie mebli. Każdy obiekt dzięki tej technologii może zyskać całkowicie nowy wygląd. Nawet zwykły pilot do telewizora przeistoczy się w wyjątkowy, nadzwyczaj efektowny czynnik ozdabiający wnętrze. Właśnie z tego powodu hydrografika prędko pozyskuje popularność. Wykorzystanie hydrografiki ograniczone jest wyłącznie wyobraźnią, i bez wątpienia będzie to technologia przyszłości.

Nasze źródło: www.waterdesign.com.pl.
WaterDesign
Wyśmienicie nada się także do zrobienia tekstury na wózkach dziecinnych lub też artykułach gospodarstwa domowego. Druk wodny znakomicie zdobi każdy rodzaj nawierzchni.
wzór
Author: Juhan Sonin
Source: http://www.flickr.com
Obraz zostaje przełożony na prawie każdą nawierzchnię odporną na wodę, jak: metal, plastik, drewno, materiał szklany, ceramika. Na folię można nałożyć wszystkie możliwe obrazy, w tym te symetryczne lub desenie imitujące drewno czy kamień, dzięki którym przedmiot, na którym zostanie zastosowany, wysoce zwiększy swoją wartość i podniesie się stopień jego estetyki. Możliwe jest zastosowanie nawet najbardziej niepowtarzalnych deseni. Bardzo dużo zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Dodatkowo powyższy typ druku jest bardzo wytrzymały i trudno na nim sprawić jakiekolwiek uszkodzenia.

Szczególnie przydatne, jeśli chcemy przenieść jakiś motyw z programu komputerowego, najczęściej motyw dekoracyjny, przykładowo na karoserię samochodu, czy na elementy wyposażenia motocyklu. Wykonanie takiej hydrografiki nie jest prostą sprawą, dlatego wielu specjalistów z tej dziedziny, zanim zaczęło nakładać wzory na auta, czy motocykle, musiało przejść odpowiednie szkolenie z hydrografiki. Jeśli i Ty pragniesz zacząć „drukować” na maszynach takich, jak samochody, czy motocykle, możesz zgłosić się do firmy, która trudni się szkoleniami z hydrografiki. Po odbyciu tego kursu, możesz zacząć szukać zleceń w firmie zajmującej się hydrografiką, np. waterdesign.com.pl. Chociaż jest to praca wymagająca zaangażowania oraz dokładności,nie brakuje chętnych do wykonywania tego zawodu. Na szkolenie można zapisać się właściwie w każdym większym polskim mieście, w którym działają odpowiednie centra kursów dające możliwość zdobycia kwalifikacji z tego zakresu.

I na koniec zastosowania. W początkowej części tekstu wspomniano, iż hydrografika trudni się ozdabianiem części motocykli, czy aut.Wiemy też, że w ten sposób możemy dekorować jeszcze inne przedmioty. Hydrografika umożliwia nam drukowanie dosłownie na wszystkim. Dziś dość często ozdabiamy takimi motywami urządzenia AGD, czy nawet obudowy urządzeń elektronicznych. Tego typu zabiegi nie mają w zasadzie żadnych ograniczeń. No może poza naszą wyobraźnią. A jak wiadomo wyobraźnia nie zna granic, więc warto i w tej dziedzinie „zaszaleć”. Na pewno nie będziemy żałować.

Tags: Druk, technologia