Valmet i Sisu - niezaprzeczalnie wiodący producenci rynku motoryzacyjnym

Posted on 11/07/2018 8:08pm

Na początku pojawiło się koło, a potem pierwsze pojazdy napędzane siłą zwierząt. W zaskakująco szybkim tempie opanowały naszą codzienność, stając się jej nieodzownym „elementem”.


Domyślacie się już o co może chodzić?
modern car - BMW
Author: dylanspangler
Source: http://www.flickr.com


samochody to niewątpliwie jedno z najistotniejszych „odkryć” w dziejach ludzkości. Ogromny wpływ na ich dzisiejsze „oblicze” wywarła spółka Valmet czołowy producent w branży motoryzacyjnej wywodzący się z Finlandii- poltrading.com.plPrzedsiębiorstwo powstało przeszło czterdzieści lat temu. Może więc pochwalić się obszernym doświadczeniem w wytwarzaniu części samochodowych oraz dostarczaniu usług motoryzacyjnych najwyższej klasy. Zakład zatrudnia kilka tysięcy ludzi z różnych stron świata, dla przykładu Polski, Chin bądź Niemiec. Jego „domeną” są pojazdy sportowe, elektryczne oraz kabriolety. W swym „dorobku” ma wiele różnorakich „modeli” takich jak chociażby: Opel Calibra czy też Th!nk City czyli jeden z pierwszych samochodów „na prąd”. Pojazd trafił do przeszło tysiąca konsumentów. Dobrze byłoby zauważyć, że ważne miejsce na rynku motoryzacyjnym zajmuje z całą pewnością Sisu Auto- super sisu.


To ceniony na całym świecie producent pojazdów ciężarowych, wojskowych a także specjalistycznych Zaufaniem obdarzyły go już tysiące konsumentów. Poza tym, przedsiębiorstwo wciąż nie ustaje w wysiłkach ażeby się doskonalić i podnosić jakość usług.

Tags: dom, samochody, element